Nawiedzone.pun.pl

Forum stworzone z myślą o ludziach którzy interesują się zjawiskami paranormalnymi na terenie woj. Świętokrzyskiego

Ogłoszenie

Konkurs na moda! W miarę rozkręcania forum i udzielania się, wyłonię pomocników z grona udzielających się osób, pozdro ;)

#1 2010-06-23 13:16:02

Brekfa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-11
Posty: 4

Las Winiarski

Witajcie chciałbym poruszyć wątek tego pięknego miejsca jakim jest Las Winiarski, dokładnie chodzi mi  o ten największy gzie przebiegają tory przez ten las. Od dawna zaciekawiło mnie to miejsce tuż przy samym lesie mieszka moja babcia. Ten las ma bardzo długą historie, w czasie wojny w głębi lasu w stronę Pińczowa były okopy, nawet do dziś można znaleźć kilka łusek, niestety zostały przysypane z biegiem czasu. Jak by się ktoś postarał, to może broń nawet znaleźć, tym bardziej że już jeden taki był. Wracając do tematu, w tym lesie w ostatnich latach doszło do kilku morderstw, ale nie będę teraz ich wymieniał, w nocy na pewno sam bym się nie wybrał do tego lasu, ciarki mnie przechodzą jak patrze na te wysokie drzewa. Raz byłem u babci była to zima, dzień przed sylwestrem coś koło 22, jak wychodziłem z domu to słyszałem bardzo różnorodne dźwięki coś jak by wycie charakterystyczne do wycia wilków i podmuch wiatru i jakieś świstanie, dodam że mogły by to być zwierzęta bo idąc kiedyś przez las napotkałem Maciorę i małe dziki
      Zakładam ten wątek bo chciałbym żeby ktoś się wypowiedział na ten temat, może ktoś miał jakaś przygodę, ja znam kilka historii z morderstwami, a wiadome duch zamordowanej osoby może wciąż krążyć na tym świecie ; p tym bardziej że wierze w duchy. Czekam na odpowiedzi wypowiedzenie się na temat tego miejsca i na jakieś historie !!

Offline

 

#2 2010-06-23 13:46:39

 Obi

Administrator

9158477
Skąd: Busko
Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 26

Re: Las Winiarski

No też dużo słyszałem o tym miejscu, ale bardziej mnie interesują nie morderstwa, lecz tajemnicze zaginięcia Ja słyszałem że gdzieś w tamtych okolicach powiesiły się dwie Dziewczyny, ciekawe dlaczego akurat tam...


Kiszka wątrobianka

Offline

 

#3 2010-06-23 16:44:28

Brekfa

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-11
Posty: 4

Re: Las Winiarski

rok temu znaleźli tam ciało młodej dziewczynki bez nerek i nadal nic nie wiadomo chyba
ale miejsce jest przerażające gdy się ściemnia.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
San Agustin