Nawiedzone.pun.pl

Forum stworzone z myślą o ludziach którzy interesują się zjawiskami paranormalnymi na terenie woj. Świętokrzyskiego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Konkurs na moda! W miarę rozkręcania forum i udzielania się, wyłonię pomocników z grona udzielających się osób, pozdro ;)

#1 2010-06-12 00:28:01

 Obi

Administrator

9158477
Skąd: Busko
Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 26

Rzekome dowody na istnienie ufo [Video-PL]

Patrzcie, dostałem ciekawy link <myśli> filmik dość stary, ale chyba warty obejrzenia

Link: http://www.kciuk.pl/Niezbite-dowody-na- … UFO-a16258


Kiszka wątrobianka

Offline

 

#2 2010-06-12 23:20:19

carboneum

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 13

Re: Rzekome dowody na istnienie ufo [Video-PL]

To również jest warte obejrzenia, w pełni wyraża ten film moje przekonania dotyczące UFO:

http://www.youtube.com/watch?v=Rlsbfol5va0

Offline

 

#3 2010-06-13 10:46:42

 Obi

Administrator

9158477
Skąd: Busko
Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 26

Re: Rzekome dowody na istnienie ufo [Video-PL]

haha dobry ten filmik, polecam xD


Kiszka wątrobianka

Offline

 

#4 2010-06-14 14:26:40

 Kozakowsky

Nowy użytkownik

Skąd: Busko ofc
Zarejestrowany: 2010-06-10
Posty: 7
WWW

Re: Rzekome dowody na istnienie ufo [Video-PL]

Według mnie film jest za stary żeby można cokolwiek z niego wywnioskować. I tak uważam, że statki z innej planety nie istnieją. Nie zastanawialiście się kiedyś dlaczego zawsze UFO jest latającym dyskiem lub kulą światła? No może czytałem o jednym przypadku trójkątnego, ale czy ufoludki nie mogły wymyślić czegoś ciekawszego?


A to jest kurde mój podpis lolnie lolny.

Offline

 

#5 2010-06-16 00:07:37

carboneum

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 13

Re: Rzekome dowody na istnienie ufo [Video-PL]

Dokładnie! Nawet jakby nie mogli czegoś innego wymyśleć (np przez to że kształt dysku lub kuli ma jakieś "nadświetlne" właściwości) to po co... ja sie pytam po co... mieliby latać na naszą planetę, jak na pewno we wszechświecie jest jakaś inna planeta która jest od naszej o wiele ciekawsza... jenda, ba nawet tysiące! Tak więc pytam się jeszcze raz po co mieliby latać na planetę Ziemian - mało inteligentnych istot, które <nawet nie mogą latać sobie z prędkością światła> (<> - ironia). Uważam, że coś takiego jak istota pozaziemskie istnieją, lecz mało prawdopodobne jest, że nasza ziemia jest tak piękna czy ciekawa, żeby te istoty chciały nas odwiedzać.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.berlin-hotel.pl