Nawiedzone.pun.pl

Forum stworzone z myślą o ludziach którzy interesują się zjawiskami paranormalnymi na terenie woj. Świętokrzyskiego

Ogłoszenie

Konkurs na moda! W miarę rozkręcania forum i udzielania się, wyłonię pomocników z grona udzielających się osób, pozdro ;)

#1 2010-06-13 10:59:58

 Obi

Administrator

9158477
Skąd: Busko
Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 26

Zwykły przypadek?

Pragnę się z Wami podzielić drodzy forumowicze, moim drobnym, a aczkolwiek niespodziewanie rzadkim zbiegiem okoliczności który misie (<- nie poprawiać) przydarzył. Stoję sobie kiedyś pod moim oknem w pokoju, elegancko wyluzowany i tak sobie myślę: "Kurcze, fajnie byłoby posiadać chociaż odrobinę jakiejś mocy, która różniłaby mnie od innych", no wiecie coś w stylu chociażby drobnej telekinezy. No i tak sobie myślę i stoję i patrzę nagle sobie gość idzie, spokojnym krokiem, też wyluzowany jak ja i tak na niego patrzę i wpadłem na pomysł, że totalnie dla jaj pstryknę sobie palcami. No i zrobiłem to, skutek był taki że w tym samym momencie Koleś kiwnął mocno do przodu głową, tak jakby ktoś go chlasnął od tyłu, ale dalej szedł normalnie jak gdyby nigdy nic. Nie wiem jak Wy, ale jak uważam że to co misie przydarzyło jest tak samo prawdopodobne jak wygrać szóstkę w totka Zapraszam do wypowiadania się Dodam że nie piję, nie palę nie ćpam itd.


Kiszka wątrobianka

Offline

 

#2 2010-06-14 01:35:11

carboneum

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 13

Re: Zwykły przypadek?

Tak zwykły przypadek. A może coś więcej... zastanów się naukowo można to tylko udowodnić jednym slowem: "przypadek" - chociaż jak ostatnio czytałem sam przypadek można określić liczbą... -_- co na tym świecie ludzie wymyślają.

Offline

 

#3 2010-06-14 09:23:07

 Kozakowsky

Nowy użytkownik

Skąd: Busko ofc
Zarejestrowany: 2010-06-10
Posty: 7
WWW

Re: Zwykły przypadek?

Obi niestety jesteś zwykły Obi i prawdopodobnie tak zostanie. Wątpię umiejętności niektórych netowych magików, którzy to wypisują bzdury o telekinezie i innych pierdołach na swoich blogach, czy forach. Czytałem kilka opowieści takich specjalistów z gimnazjum i żadna nie jest ani trochę wiarygodna, czy prawdopodobna. To co tobie się przydarzyło to zwykły przypadek.


A to jest kurde mój podpis lolnie lolny.

Offline

 

#4 2010-06-14 11:56:09

 Obi

Administrator

9158477
Skąd: Busko
Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 26

Re: Zwykły przypadek?

No też tak myślę chłopaki, ale za to jaki przypadek! Coś takiego misie już chyba nigdy nie przydarzy


Kiszka wątrobianka

Offline

 

#5 2010-06-15 23:58:15

carboneum

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-12
Posty: 13

Re: Zwykły przypadek?

Ciesz się, że Ci się przydarzyło... zawsze taki lekki dreszczyk "zaciekawienia" i zdziwienia, iż tak mogło się to zsynchronizować

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Rosice konkurenční ceny somethingaboutdance