Nawiedzone.pun.pl

Forum stworzone z myślą o ludziach którzy interesują się zjawiskami paranormalnymi na terenie woj. Świętokrzyskiego

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Konkurs na moda! W miarę rozkręcania forum i udzielania się, wyłonię pomocników z grona udzielających się osób, pozdro ;)

#1 2010-06-10 16:05:25

 Trocyk

Nowy użytkownik

Skąd: Bogucice
Zarejestrowany: 2010-06-10
Posty: 3

Pomysł

Siemka. NO widzę Obi że na za**bisty pomysł wpadłeś i mam nadzieje że mimo iż nas jest dopiero czterech to forum będzie oblegane przez użytkowników którzy wiele historii tu włożą bo to naprawdę spoko wykminiles   

Offline

 

#2 2010-06-10 16:32:27

 Obi

Administrator

9158477
Skąd: Busko
Zarejestrowany: 2010-06-04
Posty: 26

Re: Pomysł

No dzięki dzięki Trocyk Mam nadzieje że coś ktoś zacznie pisać i jakoś to pójdzie. Obawiam się trochę, bo wiesz jaka u nas jest mentalność, gadasz o paranormalnych rzeczach i słuchasz innej muzyki to od razu wytykają Cię palcami i uważają że jesteś satanistą ;|


Kiszka wątrobianka

Offline

 

#3 2010-06-10 17:18:31

Lechu

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-10
Posty: 5

Re: Pomysł

Pomysł może i trafiony, lecz z rozpowszechnianiem strony może być trudno. Ogólnie rzeczami paranormalnymi się interesuję, ale nie wierze w to, ponieważ nigdy mnie żaden potwór nie zaatakował. W Busku było naprawdę wiele miejsc, gdzie można było poczuć dreszczyk emocji, jednak wszystkie uczucia tego typu odchodzą wraz z dojrzewaniem - w chwili obecnej ciemne uliczki, dziwne odgłosy mnie nie straszą. Czytałem jednakże kiedyś o UFO - w tym coś może jest, ale póki nie widziałem - nie wierzę.

Wracając do pomysłu - jest naprawdę dobry, trzeba tylko będzie to rozpowszechnić, tak by zyskać wielu użytkowników, którzy prócz pierdzenia w fotel bujany, praktykują wyprawy w miejsca, gdzie ponoć występują jakieś zjawiska paranormalne.

Offline

 

#4 2010-06-11 15:37:19

Waler

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-06-10
Posty: 3

Re: Pomysł

zgodzę się z przedmówcą ... ciężko będzie rozreklamować takowe forum w okolicy bo niewiele jest ludzi których to tak naprawdę interesuje ale zamieszczę reklamę tego forum na innym na którym się aktywnie udzielam xD ..

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Turek Lodging Oneroa amerykański spaniel dowodny metinamia bfk